آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
زبان آلمانی از مبتدی تا حرفه ای (سطح ها)

زبان آلمانی و سطح های مختلف آن

معمولا بعد از اینکه دوره‌های رایگان آموزش زبان برای ادغام integration course که تقریبا تا سطح (B1) است به پایان میرسد، بیشتر افراد به دنبال این هستند که چگونه میتوانند این روند تا سطوح پیشرفته ادامه دهند. چون معمولا برای اینکه بخواهید در یک ادره کار کنید، دانشگاه بروید و یا اینکه آسبیلدونگ کنید، حتما مدرک زبان بالاتر از (B1) لازم دارید. مطابق با استندرد‌های اتحادیه اوپا Common European Framework of Reference دوره های پیشرفته زبان آلمان آلمانی از بی سوای (B2) شروع میشود و با (C2) ختم میشود.

اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (BAMF) فقط مسئول پرداخت هزینه‌ها دوره‌های زبان در سطح ابتدایی مانند (A1، A2، B1) است. همین‌که مقدار مشخص شده ساعات تعین شده کلاس های انتگراسیون به پایان رسید و شما قادر به دانستن زبان باشید و امتحان نهایی را موفقانه سپری کنید، قانونا بامف دیگر مسئولیتی ندارد. اما در بعضی شرایط استثنایی میتوانید برای ادامه کلاس‌ها از بامف درخواست پوشش هزینه کلاس‌های اختصاصی زبان کنید.
دوره‌های پیشرفته دیگر زبان آلمانی نیز وجود دارد که توسط نهادهای مختلف دولتی و خصوصی ارائه می شوند، بطور مثال مدرسه‌های زبان و دانشگاه‌ها. شما همچنین می توانید منابع یادگیری زبان زیادی را آنلاین پیدا کنید، بسیاری از آن‌ها به صورت رایگان فعالیت میکنند.


معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی

A1 (سطح آغازین)
A2 (سطح مقدماتی)
B1 (سطح متوسط)
B2 (سطح بالای متوسط)
C1 (سطح پیشرفته)
C2 (سطح فوق پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان آلمانی نیز جزء سطوح پیشرفته در زبان آلمانی محسوب می گردد و زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به زبان آلمانی صحبت کنند.

نمونه کتاب های منشن:
۰۱٫jpg
۰۵٫jpg
منابع:
www.118file.com
www.speakonedu.com
www.handbookgermany.de

عكس ضميمه
  • نوع فايل: jpg
    ۰۱٫jpg
    (۱۹٫۹ كيلو بايت)
  • نوع فايل: jpg
    ۰۵٫jpg
    (۲۱٫۵ كيلو بايت)
 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »