آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
خط خنده خط اندوه(حزن)چگونه درمان می شود؟

یکی از نقاطی که در صورت جزو شکایات شایع مراجعین مراکز زیبایی می باشد،درمان خط خنده (چین نازولابیال nasolabial fold یا خط ماریونت و خط حزن(اندوه) marionette line)است.
از عوامل موثر در عمیق شدن خط نازولابیال(خنده) و خط ماریونت:
-ژنتیک
-کاهش وزن شدید وسریع
-عادات ب حرکات زیاد صورت موقع حرف زدن
-خشکی پوست
را میتوان نام برد.
برای درمان خط خنده و اندوه توجه به چند نکته مهم است

۱-برای پر کردن حجم های زیاد مثلا پر کردن گونه ها استفاده از جویویدرم یا سایر ژلهای قابل جذب،منطقی نیست،چون هم هزینه گزافی دارد و هم ماندگاری ۹-۱۲ ماه این ژلها صرف چنین هزینه ای را منطقی جلوه نمیدهد.
۲-اگر بیماری هم تحلیل چربی وسیع صورت مثلا دور چشمها،گونه وهم خط خنده دارد و در ناحیه خط خنده تحلیل پوست هم علاوه بر چربی زیر پوستی دارد ،بنابراین هم باید تزریق چربی وسیع انجام دهد و هم در قسمت سطحی خط خنده از تزریق جوویدرم استفاده کند که می تواند اول جوویدرم بزند و بعد از مدتی تزریق چربی کند و یا برعکس.
۳-مدت ماندگاری جوویدرم در خط خنده ۹-۱۲ماه و ماندگاری چربی پس از ۱-۳ بار تزریق،چند سال است.اما همانطور ک ذکر شد در قسمت سطحی پوست فقط می توان از جوویدرم استفاده کردودر زیر پوست می توان از چربی یا جوویدرم استفاده کرد.
۴-هیچگاه تمایل به پر کردن خط نده به بیش از ۷۰% عمق آن وجود ندارد،زیرا باعث غیر طبیعی شدن چهره بیمار می شود.
۵-خط اندوه را معمولا بیش از ۴۰%-۵۰%نمی توان بهبود بخشیدو اصرار به تصحیحبیش از این مقدار می تواند منجر به ایجاد گلوله ر محل این خطها شود.
۶-باید توجه داشت که جوویدرم در حال حاظر شناخته شده ترین ژل مورد تائید سازمان دارویی آمریکا FDA است.علت آنهرقبای خود را از میدان خارج کرده است،نادر بودن عوارض و تحسین بر انگیز بودن نتایج است،به قسمی که احتمال گلوله شدن یا حتی آلرژی به صورت قرمزی در صورت تزریق صحیح آن بسیار نادر است.
دوستان همیشگی ما ،
برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب در لینک زیر رجوع کنید:
https://goo.gl/icuj7h
__________________________________________________ __________________________________________________ _____________-

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از ۷ سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »