آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بیوگرافی پردیس منوچهری و دلایلیش برای بازیگر شدن

بیوگرافی پردیس منوچهری

عکس پردیس منوچهری
پردیس منوچهری متولد ۱۳۶۶ در ماهشهر است. او دوره های بازیگری را در موسسه کارنامه گذرانده است و قبل از بازیگری در حوزه موسیقی ، نقاشی و شعر فعال بود اما سال ۸۱ تصمیم جدی برای بازیگر شدن می گیرد چون احساس می کرد بازیگری همان چیزی است که بهش نیاز دارد و با روح و روان اش سازگار است. ازدواج و همسر پردیس منوچهری

به نظر پردیس منوچهری ازدواج نکرده و مجرد می باشد. به محض انتشار هر خبری در مورد ازدواج و همسر پردیس منوچهری در این پست درج خواهد شد.

عکس پدر پردیس منوچهری
آغاز فعالیت بازیگری و دلایل بازیگر شدن

به گفته پردیس منوچهری شاید یکی دیگه از دلایل من برای رفتن به حوزه هنر پدرم باشد چونکه پدرم در سال های قبل از جنگ در سینما جوان آبادان فعالیت داشت ولی متاسفانه با آغاز جنگ و بحرانی شدن آبادان مجور به کنار گذاشتن بازیگری شد برای همین از کودکی ذهنم درگیر کاری های هنری و اینکه بتونم اثری خلق کنم شد. اولش رفتم رفتم سراغ نقاشی ، موسیقی و شعر … اما نهایتاً در سال ۸۱ تصمیم گرفتم بازیگری را با تئاتر به صورت جدی آغاز کنم و احساس کردم بازیگری همان چیزی است که من بهش نیاز دارم و در من به درستی شکل می کیرد برای همین در سال ۱۳۸۹ در کلاس های بازیگری کارنامه شرکت کردم و مدرک بازیگری را از آنجا گرفتم. بعد از گرفتن مدرکم ابتدا در ۱۰ فیلم کوتاه بازی کردم که ۲ فیلم کوتاه با آقای حسین نمازی بود و سرآغاز آشنایی من با ایشان بود. در آن زمان آقای نمازی فیلم جدیدی بنام آپاندیس در دست ساخت داشت و من را برای نقش زری خسروی انتخاب کرد.

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »